GRUPA WSPARCIA dla kobiet z trudnościami w budowaniu związków

Trwają zapisy do nowej grupy!

Planowane rozpoczęcie jesień 2018 r.

 

 

serca

Być może często myślisz o tym, że Twoje relacje z mężczyznami są poplątane i choć zazwyczaj bywasz w nich niespełniona, nieszczęśliwa, czegoś Ci brakuje, to trudno jest Ci cokolwiek zmienić. Godzisz się na wiele, zbyt wiele, tylko po to, żeby choć przez chwilę poczuć się kochaną, poczuć bliskość, za którą tak bardzo tęsknisz.

Być może tracisz już nadzieję, że spotkasz kogoś, z kim spędzisz resztę życia, czujesz, że czas biegnie zbyt szybko, że za niedługo będzie już za późno. Boisz się, że będziesz sama – boisz się bólu samotności. Zastanawiasz się co z Tobą albo z nimi jest „nie tak”. Masz wrażenie, że piszesz ciągle ten sam scenariusz.

A może za każdym razem, gdy ktoś się do Ciebie zbliża, patrzy z uczuciem w Twoją stronę, przestajesz być sobą, dystansujesz się, odsuwasz, bo boisz się zranienia, wykorzystania, porzucenia, bo wiesz jak to boli. Zastanawiasz się czy jesteś zdolna, żeby otworzyć się, pokochać.

To tylko niektóre trudności, których możesz doświadczać w swoich relacjach. Jednak wspólny element jest zawsze jeden: LĘK i CIERPIENIE. Jeśli Twoje relacje kojarzą Ci się z lękiem, z bólem, cierpieniem, smutkiem, to GRUPA WSPARCIA może być miejscem, gdzie znajdziesz ukojenie i pomoc.

Co daje grupa?

Nie musisz mierzyć się sama z trudnymi emocjami, myślami, dylematami. Możesz skorzystać ze wsparcia, doświadczenia i wiedzy innych osób. Możesz dzięki innym poszerzyć swoją refleksję, co później w codziennym życiu posłuży Ci pomocą, będzie siłą i oparciem. Gdy czujesz, że nie jesteś sama, gdy przeglądasz się w historiach innych osób, łatwiej jest radzić sobie z rzeczywistością. Możesz korzystać z bogactwa doświadczeń, myśli, refleksji innych osób.

Dowiesz się czym jest kochanie za bardzo, przyjrzysz się historii swoich relacji i nauczysz się słuchać własnych potrzeb i emocji, tak żeby działały na Twoją korzyść. Tym razem zatroszczysz się o siebie rozwijając swoją asertywność i komunikację, dając sobie czas i uwagę. W kameralnym kobiecym gronie znajdziesz przestrzeń, żeby dzielić się sobą, rozwijać, dawać i przyjmować, ale na tyle ile chcesz i potrzebujesz.

 

Prowadząca: Aneta Cieśla

Koszt: 380 zł za miesiąc

Miejsce spotkań: ul. Ptasia 2 lok 28, Warszawa .

Przed rozpoczęciem grupy zapraszam na konsultację.

Jeśli masz pytania, napisz.

Zgłoszenie pod adresem: psycholog@anetaciesla.pl lub pod numerem telefonu 512 289 091